I dogjen “Porrsche-in”. Biznesmeni shqiptar duket sikur nuk e rru*n fare, hedh story duke….

0
188

This post has already been read 45 times!

Një ngjarje ndodhi në Elbasan ku gjatë natës u djeg makina e biznesmenit Elis Bahushi. Ndërkohë ky i fundit është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe nuk kursehet të tregojë jetën luksoze që bën. Vetëm pak muaj më parë, më 28 qershor ai ka ndarë një video në rrjetet e tij sociale, ndërsa ndodhej në një makinë luksoze duke dëgjuar muzikë. Ai shfaqet i veshur me bluzë të bardhë dhe zyze të zeza, ndërsa shijon muzikën. Bahushi është tregtar veshjesh dhe metrazhi dhe është një emër i njohur për drejtësinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here