I dolën foto me Anën në krevat dhe bënte sikur e donte/ Arjoni planifikon dasmën me të dashurën e re: Do ta tundim, do ta bëjmë të madhe

0
9


Modelja Serena Sula dhe ish-konkurrenti i “PIrputhen”, Arjon Luli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale. Pavarësisht se u tha që lidhja e tyre ishte sa për famë, në fakt çifti po bën disa muaj bashkë dhe duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Madje të ftuar në emisionin “Expuls”, ata flasin edhe për një dasmë.

“Dasmë me VIP-a. Një dasmë madhështore. Të shohim në të ardhmen”, tha Serena.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here