I doli motocikleta nga rruga/26-vjeçari shqiptar bie në kanal, jep shpirt rrugës për në spital

0
18Sot rreth orës 20:45, në fshatin Kallm i Vogël, Fier, shtetasi A. B., 26 vjeç, banues në fshatin Kallm i Vogël, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

26-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Fierit. Grupi he timor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here