I doli para, gruaja degjeneron Ramën: Ik se na i more të gjitha ti pi koka…

0
24

This post has already been read 23 times!

Kur Edi Rama po fliste për gazetarët pasi doli nga Kuvendi dhe nisën disa të bërt itura nga jashtë. Ishte një grua që shprehte mospël  qimin e saj për kryeministrin duke thënë:

‘Rama ik, o h ajdut, o kri minel, o dr ogaxhi’.

Por Rama nuk e ndërpreu në asnjë moment fjalën e tij para gazetarëve ndërsa ndërhyri menjëherë garda për ta larguar nga ambientet jashtë Kuvendit.

Ndërsa ai vijoi duke thënë se i ka mbetur pa përgjigje pyetja se çfarë bor xhi i kanë më shqiptarët Ilir Metës.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here