I doli zogu në mes të sheshit/ Shqiptarët i kthehen Melisës: Ajo u kthen përgjigje, unë po bëj lek, rrini ju

0
10


Ish konkurrentja e Për’puthen, Melisa ka vendosur që t’i hyjë muzikës sapo ka lënë programin.

Ajo ka realizuar projektin e parë muzikor. Bëhet fjalë për këngën “U kry”, e cila ka marrë 1 milionë klikime brenda 24 orësh, por nuk kanë munguar komentet thum buese.

“Hahahahhah më ng ordhi qeni, sa t’dëgjoi ty! Më shumë kanë qenë kurioz të kenë parë çfarë kryevepre ke nxjerrë jo për të pëlqyer ty se për zërin të kënaq krejt. Edhe një mace mjaullin më mirë se ty. Tani kënaqu me lekët e Youtubit”, shkruhej në komente.

Por Melisa nuk ndalet dhe shkruan e lumtur se ka arritur sukses: “1 milion në 24 orë ‘U kry’, Faleminderit për punën e palodhur”.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here