I infektuar me Covid-19, përkeqësohet gjendja e Ardit Gjebreas, ja kush do e zëvendësojë në emision

0
211

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka njoftuar se mjekët i rekomanduan që të pushojë, pasi u infektua me koronavirus.

Javën e kaluar ai e drejtoi ‘Të Dielën Shqiptare” nga shtëpia, por këtë javë ai ka vendosur që të zëvendesohet nga disa prezantues të tjerë.

Arditi ka bërë të ditur se “Gjysma ime” dhe “Të panjohurit” do moderohet nga Enkel Demi.

“Telebingo shqiptare”, do moderohet nga Gentian Zenelaj.

“Ka një mesazh për ty”, nga Marsela Çibukaj.

“Këtë të dielë mjekët më thanë pushim, por nuk do të ketë pushim E Diela Shqiptare”, shkruan Ardit gjebrea në rrjetet sociale.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here