I jep fund beqarisë këngëtarja e njohur shqiptare, dalin pamjet madhështore nga dasma ‘e fshehtë’ –

Këngëtarja Edita Sopjani i ka dhënë fund beqarisë dhe lajmin e ka dhënë vetë ajo.

Ditën e djeshme, Sopjani ka mbajtur kanagjegjin, duke pasur rreth vetes njerëzit e saj më të afërt.

Ka qenë vetë Edita ajo e cila ka publikuar disa pamje nga festa e saj, ndërsa po duket e mrekullueshme teksa është kuruar deri në detaj.

Ajo gjithashtu ka bërë të ditur se dasma e saj do ketë pak të ftuar, përfshirë vetëm rrethin e ngushtë familjarë dhe shoqërorë, ndërsa të ftuarit do t’i argëtojë këngëtari Afrim Muçiqi.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *