I ka lënë grekët me gojë hapur/ Ky është 26-vjecari shqiptar që mund të dalë i pari në garën e rëndësishme: Zëri i tij është magjik

0
15

Mediat greke po shkruajnë për një talent 26-vjeçar nga Tirana. Bëhet fjalë për Marselino Sherifin, emri i të cilit pikasi në një talent shoë të njohur në vendin fqinj.

Ai performoi në në “The Voice of Greece” dhe menjëherë u pëlqye nga jurua dhe fitoi zemrat e publikut.

Marselino tashmë ka shkuar në finale dhe një është një nga pretendentët kryesorë për të fituar çmimin e madh. Nëse fiton, ai pritet të lidhë një kontratë me Minos EMI / Universal.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here