Encës i kërkohet ta vendos maskën, ajo heq të brendshmet
Këngëtarja Enca ndodhet me pushime në Dubai, teksa çdo moment që ka kaluar e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.
E ndërsa ka shijuar magjitë e Dubait, Encës i është kërkuar të vendosë maskën, por ajo ka hequr të brendshmet dhe i ka vendosur si maskë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Enca, e cila përmes një postimi ka bërë të ditur se çfarë i është kërkuar dhe çfarë ka bërë ajo.
“Kur më thonë të mbaj maskë”, shprehet Enca. /korrieri

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here