I kishin gjetur edhe emrin, këngëtari dhe gruaja e tij në dhimbje të madhe, humbin foshnjen: Nuk ia doli të lindte, gjatë shtatzënisë ajo…

0
1364

This post has already been read 1354 times!

Nga spitali për në shtëpi, por pa fëmijë. Si mund të ndodhte vallë”? Kështu është shprehur modelja e njohur Chrissy Teigen në llogarinë e saj në Twitter.

Chrissy Teigen and John Legend Lose Baby After Pregnancy Complications - The New York Times

Modelja dhe prezantuesja e njohur ishte shtatzënë me fëmijën e saj të tretë, por që foshnja nuk ia doli të mbijetojë pasi Teigen ishte e shtruar në spital për shkak të një hem orra gjie.

“Jemi të shokuar dhe ndjejmë një d himbje të thellë, një dhimbje që nuk e kishim ndjerë më parë. Nuk mundëm dot ta ndalonim g jak de rdhjen edhe pse morëm shumë transfuzione gj ak u. Gjithçka nuk mjaftoi”, tha ajo të mbrëmjen e së mërkurës.

Teigen e shpërndau lajmin shoqëruar me disa foto bardhë e zi, ku në krah të saj dukej dhe bashkëshorti John Legend. Çifti së bashku kanë dhe dy fëmijë të tjerë, por foshnja Jack, emri që kishin zgjedhur ta quanin, do të qëndrojë gjithmonë në zemrat e tyre.

Chrissy Teigen, John Legend lose baby after pregnancy complications | CTV News

Pregnant Chrissy Teigen Couldn't Hear Her Baby's Heartbeat

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here