I martuar në Gjermani? Mevlani i çudit të gjithë në emision: E di dhe Ledjana, i kam thënë se…


Në mediat rozë qarkullon prej kohësh lajmi se konkurrenti i Për’Puthen, Mevlan Shaba ka qenë i martuar në Gjermani. Lajmi nuk ka kaluar pa u diskutuar dhe në emision në puntatën e djeshme, ku Mevlani e pranoi se dikur ka qenë i martuar dhe tregoi arsyen.

“Kam qenë i martuar për letra si ccdo emigrant, por nuk kam pas ndonjëherë histori dashurie me këtë person. Thjesht kam qenë i martuar për letra dhe nuk e mohoj. Ka 4-5 vite. Ledjana e di këtë gjë”, tha Mevlani.

 

 


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *