I ngjan? Gaz Paja publikon foton me djalin dhe shkruan fjalë zemre: Kujtojmë ditët me diell!

0
32

This post has already been read 17 times!

Aktori i njohur i ‘Portokalli-së’, Gaz Paja është kthyer pas në ditët me diell duke ndarë me ndjekësit një kujtim të vyer me të voglin e tij, Dard.

“Në ditët me shi, kujtojmë ato me diell”, ka shkruar Gazi krah fotos ku shfaqet me djalin e tij buzë detit. Me siguri moti i ditës së sotme e ka bërë nostalgjik aktorin për pushimet e këtij viti me më të dashurit e tij, të lëna pas tashmë.

Kujtojmë se Paja ka nisur përgatitjet për sezonin e ri të ‘Portokalli’ së bashku me të gjithë aktorët e tjerë, pasi në datë 4 tetor ata do të shfaqen në ekran duke startuar sezonin e ri televiziv.

The truth of the Gaz Paja wedding: details are revealed

Gaz Paja may leave 'Orange' - Showbiz dhe TV

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here