Aktorit i njohur Guljelm Radoja ka nderruar jete diten e sotme pasi ishte i infektur prej disa kohesh nga koronavirusi. Ditën e djeshme ai u shtrua në spitalin Shefqet Ndroqi, ku u fut në intubim.

Ndërsa, prej një muaji ai trajtohet në spitalin e Durrësit. 76-vjeçari nuk ka mundur që ta fitojë dot betejën me virusin dhe është shuar në orët e para të mëngjesit të sotëm.


Previous articleE ofe ndoi rëndë për origjinën, Ermal Meta i kthehet keq ndjekësit italianLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here