Një 30-vjeçar vendosi t’i japë fund jetës këtë të premte.

Policia e Tiranës njoftoi se ai u hodh nga lartësia në Qesarakë dhe për pasojë ndërroi jetë në vend.

I riu dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here