Lorenc Gavani është djali i ri që shihni në foto, i cili nuk mundi të mbijetojë nga virusi i rrezikshëm Covid-19.

Ai prej ditësh ishte në gjendje të rëndë shëndetësore dhe i shtruar në intubim, kështu që nuk ia doli doti ta mposhtë sëmundjen. Lenci siç e njohnin të gjithë kishte një biznes “Fast-Food” në Vlorë dhe ishte i nderuar dhe i respektuar nga të gjithë.

Ikja e tij nga kjo botë ka lënë pas shumë lot dhe dhimbje tek familjarët, miqtë e të afërmit, por edhe tek ata klientë të cilëve iu ka shërbyer çdo ditë pa përtesë. Me fjalë prekëse ka zgjedhur ta ndajë dhimbjen edhe halla e tij në rrjete sociale.

.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here