I shoqi e tha hapur unë jam shqiptar, reagon aktorja turke: Ai mori vesh që djali s’është i tij, boll më se nuk duroj më…

0
29

This post has already been read 23 times!

Halit Ergenc, aktori turk i njohur si ‘Sulejmani’ po xhiron aktualisht në serialin ‘Babil’ ku është në rolin e ‘Halitit’.

'Shehrezade' e revoltuar me serialin ‘Babil’ ku luan i shoqi: Jam lodhur me ju...

Në jetën reale aktori është i martuar me Berguzar Korel, një aktore tepër e dashur për publikun shqiptar, ku u njoh nën personazhin e ‘Shehrezades’.

Me sa duket, aktorja po e ndjek serialin e bashkëshortit, dhe së fundmi diçka e ka revoltuar atë. Në serial, Halit mëson se fëmija nuk është i tij dhe kjo gjë me sa duket perveç publikut ka prekur dhe Shehrezaden e cila reagoi duke shkruar ne InstaStory “Nuk mund të na e bëni këtë. Jam lodhur me ju, nuk ju ndjek më”, shoqëruar me emoji duke qarë.

Duket që aktorja e ka të vështirë të shohë bashkëshortin tek interpreton momente të vështira për të.

Halit Ergenc's New Turkish Drama with His Wife Berguzar Korel | Turkish Celebrity News

Halit Ergenç - Biography, Height & Life Story | Super Stars Bio

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here