I vinin prindërit të lodhur nga puna dhe u tha do u bëj unë darkën gati ta gjeni gati, 19-vjeçari humb jetën papritur teksa gatuante

0
35

This post has already been read 20 times!

Jeta ka ditët e saj të vshtira, por ndonjëherë kur duket se sikue çdo gjë është mirë ndodhin edhe gjëra shumë të këqija.
Historia e dy prindërve është shumë e hidhur, djali i tyre u nda nga jeta papritur.

Mikahu

Ai u tha se do u gatuante darkën, pasi ata vinin të lidhur nga puna. Por teksa u bënte darkën prindëve ai humbi jetën papritur.

Micah Gillings, një djalë i ri vetëm 19 vjeç i cili ishte i shëndetshëm humbi jetën papritur. Mjekët më vonë tha se ai kishte pësuar një go ditje në zemër. Prindërit e tij kaluan një sh ok të madh.

Micah4

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here