Ikën flokët e kuqe dhe vetullat pis të zeza/ Doktoreshë Najada shfaqet ndryshe dhe i lë të gjithë me gojë hapur

0
9


20 ditë nga zgjedhjet e 25 Prillit, Najada Çomo e dyta e socialistëve në listën e kryeqytetit ka vendosur të ndryshojë stilin e saj të flokëve. Ajo ka hequr dorë nga e kuqja e ndezur dhe vetullat e theksuara me laps duke u shfaqur me një look më natyral.

Mbrëmjen e sotme e ftuar në një emision në Tv Klan, Çomo u shfaq totalisht ndryshe me flokët në kafe të errët me një prerje të zakonshme dhe vetulla pa theksuara.

Pas shumë vitesh në krye të spitalit të Infektivit, Çomo vendosi të largohet nga ky post për të kandiduar për deputete në siglën e selisë rozë.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here