Ilir Meta akuzon qeverine, KOHA PER DREJTESI!!!

0
84

This post has already been read 38 times!

Ilir Meta ka dale me nje reagim te forte sot, duke akuzuar bashkine e qeverine. Ai thotë se qyteti i Durrësit “është sot i mbërthyer nën darën e abuzimeve bashkiake”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i shtetit teksa thekson se eshte koha per drejtesi, nenvizon se “transparenca, hetimi i thelluar dhe ndëshkimi nga drejtësia i përgjegjësve për shpërdorimin e milionave euro të taksave të qytetarëve të Durrësit është zgjidhja e vetme”.

POSTIMI I PLOTE

Durrësi i martirizuar dhe plot halle nga tërmeti është sot i mbërthyer nën darën e abuzimeve bashkiake.

Transparenca, hetimi i thelluar dhe ndëshkimi nga drejtësia i përgjegjësve për shpërdorimin e milionave euro të taksave të qytetarëve të Durrësit është zgjidhja e vetme.

KOHA PËR DREJTËSI!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here