Incident i rëndë në Pashaliman në anijen ushtarake, plagoset 1 person, ishte duke… –

Një incident i rëndë me një të plagosur është regjistruar pak më parë në Pashaliman.

Një 57-vjeçar ka rënë nga skela teksa po lyente anijen.

Njoftimi:

Sot, rreth orës 12:20, në “Pashaliman”, Orikum, shtetasi P. L., rreth 57 vjeç, banues në Lezhë, duke lyer një anije, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga skela dhe për pasojë ka marrë dëmtime trupore, i cili u dërgua në Spital ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *