Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar gjithnjë raportet e mira që ruan me ish-bashkëshortin e saj Aleksandër Varfaj. Shpesh gjatë takimeve të tyre me vajzën Viktoria, Rudina ndan foto në rrjetet sociale duke na zbuluar raportin miqësor që ruajnë me njëri-tjetrin.

Por sot në datëlindjen e tij, Rudina ka vendosur ta urojë publikisht, duke ndarë dhe një foto të tij em vajzën Viktoria.

“Gëzuar ditëlindjen babo”, ka shkruar Rudina.

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here