“Isha veshur me fustan pro.vokues, komshiu im ma …. 5 herë deri sa burri im…”

0
10


Ja letra: Jam një grua 35 vjeqare e martuar prej 6 vitesh. Mund te them se 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re.
E sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës. Njëri nga ata qysh ditën e parë kur u takuam ne ashensor mi nguli sytë duke ma skanuar tërë trupin nga koka deri te kembët dhe duke lepirë buzët e veta, dhe kjo ndodhte cdo herë që më takone. Me këto gjëste ma beri me dije që po e cmendte trupi im i formësuar mire pasi qe ateher kisha 2 vite martesë dhe ende nuk kisha lindur femijen.

Eh! Edhe pse nganjeherë me ikte mendja dhe e paramendoja kojshiun tim 28 vjeqar mbi trupin tim duke me shqyer te tëren por unë e injoroja sepse isha rehat me burrin tim si ne shtrat ashtu edhe marrdheniet tjera me nje fjale deri ateher kishim një jetë të lumtur bashkëshortore. Por një ditë ndodhi ajo që nuk e prisja kurrë nga burri im… Ai eshte biznismen dhe ka nje firme private, si menagjer i firmës ai normal që ka kontakte me njerëz te ndryshëm per pune biznesi.

Iku burri për punë qytet tjetër dhe unë atë ditë u vesha rastesisht krejt me bukur dhe provokuese. Takoj kojshiun dhe ai aty sduron dhe me puth. Ashtu futemi ne shtepine time dhe ma futi aq fort sa e harrova sa mire shkoja me burrin. 5 here e beme ate pasdite dhe une jam e lumtur me te dy.

Mos me gjykoni, por gjithcka ndodh per nje arsye ne kete jete. Por kam vetem friken se burri ma zbulon kete mekat te embel.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here