Ishte në minibusin që ra në greminë, ky është i riu që humbi jetën –

Ky që shikoni në foto është Ledian Lami, 30-vjeçari që ndërroi jetë ditën e sotme nga rrëzimi i minibusit ditën e sotme në Gramsh.

Si pasojë e këtij aksidenti mbetën të pla.gosur edhe 9 persona të tjerë të cilët janë dërguar në spital ku po marrin trajtim mjekësor.

Sipas uniformave blu, pasagjerët u nxorën nga minibusi nga shërbimet e policisë dhe zjarrfikësit.

Sakaq, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *