Categories: Uncategorized

Iu bë atentat pak ditë më parë, përkeqësohet gjendja e shqiptarit


40-vjeçari që iu bë atentat pak ditë më parë një atentat pranë banesës së tij ndodhet ne gjendje të rëndë.

Mediat në vend, duke iu referuar burimeve nga spitali në Asti raportojnë se shqiptari është në “fije të perit”.

Mjekët e spitalit të Asti po luftojnë për ta mbajtur atë gjallë, por gjendja e tij është e rënduar dhe një natë më parë është përkeqësuar më shumë.

40-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet i ditur, u godit në gjoks në një atentat me armë.

Ai u qëllua nga një makinë në lëvizje, teksa ishte duke shkuar për në shtëpi.

Hetuesit ende nuk mund të flasim me të plagosurin, pasi gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Ndërkohë hetimet kanë vijuar dhe policia bën me dije se janë mbledhur shumë prova.

Pritet që nga ekzaminimi i kamerave të sigurisë, do të sigurohen prova të reja për atentatin.

The post Iu bë atentat pak ditë më parë, përkeqësohet gjendja e shqiptarit appeared first on Roba Da Albanesi.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

13 hours ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

13 hours ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

13 hours ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

13 hours ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

13 hours ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

1 day ago