Ja kush ishte personi i parë që u vaksinua sot në Shkodër, tek Azili…

0
18
Fushata e vaksinimit anti-Covid ka nisur sot në Shkodër me 150 vaksinat e para të Pfizer.

“I pari do të nisë drejtori i spitalit rajonal, për të dhënë një shembull.

Pastaj vijnë edhe mjekët e infermierët e spitalit të Lexhës dhe do të jemi edhe tek azili në Shkodër”, tha Manastirliu.

Ministrja lajmëroi se të enjten e kësaj jave hapet edhe qendra e vaksinimit në Vlorë.

rama shkstadium3stadiumstad3stad

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here