Presidenti Ilir Meta thotë se është i gatshëm të firmosë dekretin për “mbrojtjen e Republikës”.

Kë.rcënimi i Metë vjen pas deklaratës së Taulant Ballës, i cili tha se maxhoranca “do e nxjerrë në pension”.

“Kë.rcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!

Shqipëria e Shqiptarëve! Vd.ekje tradhëtarëve!”, shkruan Meta.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here