Categories: Uncategorized

“Jam shumë e varfër ”/ Ina Kollçaku e thotë troç, tregon in.cidentin: Pagova 95 mijë lekë, s’i lashë bakshish

Ish-konkurentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ka folur lidhur me pushimet e saj të verës në jug të vendit. E ftuar në emisionin “Glamour Zone”, Ina ka treguar se çmimet në Shqipëri janë shumë më të larta se jashtë, ndërkohë që shërbimi nuk ka të krahasuar.

Në intervistën e saj, ajo ka treguar edhe një rast, ku për vetëm 3 pjata me pasta kishte paguar 95 mijë lekë të vjetra.

“Isha në Jug. Shërbimi dhe çmimet janë tmerrësisht të shtrenjta. Shumë herë më lirë të shkon të hash në një restorant me 2-3 yje sesa në një barake në Dhërmi. Unë e kam deklaruar se jam shumë e varfër që të bëj pushime në Shqipëri. Për tre pasta kemi paguar 95 mijë lekë të vjetra. Nuk lashë bakshish. Shërbimi ishte i keq, ishte shumë shtrenjtë, nuk lashë bakshish. Për çfarë arsye…? Çmimet ishin katastrofale. Jashtë më shkon shumë herë më lirë, me 4 ditë në jug I bën 2 javë bashkë,”-u shpreh ajo.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago