Janë vëllezër dhe të dy këngëtarë sot e gjeni dot kush janë këta dy djem? Njëri prej tyre thotë: Familja ka më shumë rëndësi!

0
32

This post has already been read 19 times!

Getinjo me sa duket mbrëmë u bë nostalgjik. Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka ndarë një foto nga fëmijëria me ndjekësit.

Shpëton babai i Mozzik dhe Getinjo, pasi pësoi infarkt në zemër - Telegrafi

Në foto duket Getinjo, vëllai i tij Mozik dhe nëna e tyre . “ Me pak sene, amo jem kon t’lumtur ”, ka shkruar ai poshtë fotos.

Të përqafuar dhe duke u puthur, ata duken shumë të lumtur ndërkohë që pozojnë në kohë festash.

Nuk e dimë çfarë e ‘ngacmoi’ Getinjon, ama, ai na bëri të gjithëve nostalgjikë, për kohët kur, siç tha Getinjo: ‘Me pak sene, amo jem kon t’lumtur’.

Mozzik dhe Getinjo prezantojnë babanë e tyre, ja cili i ngjan më tepër  (Foto) - Telegrafi

Këngët e Mozzik dhe Getinjo rikthehen në Youtube, reagon ish-menaxheri i  tyre!

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here