Jasmin çohet dhe puth Andin në mes të studios: Doja ta bëja që në takim

0
22

Jasmina i ka habitur të gjithë me puthjen që i dha Andit në Përputhen Prime .

Ndërkohë që pritej përballja e saj me Mevlanin, ajo çohet nga karrigia dhe thërret Andin.

Puthja e saj e kapi Andin papritur i cili për disa çaste s’dinte ç’të thoshte ndërsa të gjithë në studio u habitën.

Jasmina tha se pas puthjes me Andin fshihet doçka tjetër që ajo do ta sqarojë më vonë.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here