Jasmina i nxjerr të palarat Princit: Helikopterin e pagova unë

0
16


Emisioni i dashurisë “Përputhen” është shoqëruar me përplasje dhe debate të ashpra edhe në këtë puntatë.

Princ Mile debatoi ashpër me Sarën, të cilën e quajti materialiste edhe kjo e fundit iu përgjigj me akuza duke i thënë zhigolo.

Sara tha se materialist është Princi, duke treguar se edhe helikopterin në takimin me Jasminën nuk e kishte paguar ai.

Gjatë debatit, konkurenti u largua nga studio dhe Jasmina rrëfeu se ka qenë ajo që e ka paguar helikopterin.

“Unë e kam paguar helikopterin dhe s’i thashë gjysmë fjale”, tha ajo.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here