Jemi shumë mir bashkë dhe… –

Moderatorja Bora Zemani ka qenë mbrëmjen e djeshme në emisionin ”Top Arena”, ku është pyetur nga Antonela për jetën private pas ndarjes nga Donaldi.

“Jeta jote private do jetë vetëm mes teje dhe Arborit apo do të këtë edhe një partner në të ardhmen?”, e pyeti Antonela.

“Po tani unë dhe Arbori jemi mirë bashkë, por erdhi dhe ndonjë gjë tjetër, nuk ka problem. Por nuk është se jemi fokusuar atje”, u përgjigj Bora.

 
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *