Jeni kurioz t’i dini? Ja cilat janë të gjitha Mrekullitë e mëdha që kanë ndodhur në Kishën e Laçit? Në këtë video i keni të gjitha: Do u gëzohet shpirti!

0
29

This post has already been read 27 times!

Qyteti i vogël i Laçit, ofron një pritje të pazakontë për mijëra e mijëra besimtar që vinë për të përjetësuar besimin për të gjetur paqen dhe për tu prehur në mëshirën e Zotit në Kishën e mrekullive.

Ç'duhet të dini para se të shkoni tek Kisha e Laçit për herë të parë - Shqipëria

Por cila ka qenë mrekullia më e madhe në historinë e Kishës së Laçit?

Këtë përgjigje na thotë vetë Nadir Murra.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here