Jepet lajmin e mirë Afërdita Dreshaj: Jam shtatzënë, do bëhem me djalë!

0
15

This post has already been read 13 times!

Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl, janë në pritje të një djali.

Afërdita Dreshaj me torten më unike për ditëlindje - inFokus

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Afërdita përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka treguar se bashkë me Jakub dhe të afërm kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së fëmijës dhe kanë mësuar se do të bëhen prindër të një djali.

Në video Afërdita dhe Jakub shfaqen shumë të lumtur, ndërkohë që bërtasin e përqafojnë njëri-tjetrin pasi marrin vesh gjininë. “Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, ka shkruar Dreshaj.

Sipas parashikimeve të lindjes, do të thotë se Afërdita është rreth muajit të 3-4 të shtatzënisë, ndaj nuk dallohet ende barku i rrumbullakosur.

Within the luxurious house of Afërdita Dreshaj and Jakub Kindl

You will not trust the first work that Aferdita Dreshaj has done before becoming famous

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here