Jeta është e shkurtër, le të çmendemi –

Blogerja e njohur braziliane, Julia Hennessy Cayuela ka ndërruar jetë në moshën 22 vjeçare, si pasojë e një aksidenti. Blogerja e ndjerë po udhëtonte me bashkëshortin e saj, Daniel Cayuela, në momentin kur u aksidentuan me motorr në Brazil.

22-vjeçarja ndërroi jetë pasi motoçikleta e saj u godit nga një kamion që po parakalonte.

“Jeta është e shkurtër, le të çmendemi – unë, ti dhe rruga. Ëndrrat e tua janë të miat”, shkruante Julia në postimin e saj të  fundit në Instagram.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *