Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me Romeo Veshajn/ Po me kë do e kalojë Shën Valentinin tani

0
23Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi i ka dhene fund në heshtje lidhjes se saj me aktorin e humorit, Romeo Veshaj.

E ndaj Shën Valentini do ta gjejë kete vit me statusin “single”, Joniden.

Mesohet se cifti eshte ndare që para vitit te ri.

Në emisionin e saj festiv, Jonida, duke festuar me mikeshat e ftuara për darkë, la të nënkuptohej diçka rreth statusit të saj. Por më saktësisht ajo duket se ka dhënë një mesazh pak ditë më parë në programin e saj “Jonida’s Room” në Vizion+, ku kishte të ftuar këngëtaren Eranda Libohova.

Si me të qeshur, Jonida
Maliqi dhe Eranda Libohova na treguan se “Shën Valentinin” do ta kalojnë vetëm.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here