Categories: Uncategorized

“Ju e vr.atë burrin tim”, ul.erima, ak.uza dhe te bertitura ndaj policise dhe medias. Cpo ndodh pas vr.asjes se 71 vjecarit?

Një ditë pas ngjarje së rëndë ditën e djeshme në Elbasan, ku një 71-vjeçar, “mbajti peng” për 5 orë të tëra lagjen “11 Nëntori” të qytetit, ish-bashkëshortja e këtij të fundit ka akuzuar fort mediat dhe policinë mbi ngjarjen. Ajo është shprehur nga banesa se media do të japë llogari për atë që ka shkruar.

Ajo ka thënë:

Do më jepni llogari për atë që keni shpifur, do më jepni llogari për atë që keni shkruajtur në media. Të mos ju shoh këtu me kamera. Nuk erdhët kur ishte për të ardhur, erdhët sot. Ikni kërkojani shtetit drejtësinë.

Kujtojmë se forcat RENEA ekzekutuan 71 vjeçarin në banesën e ish bashkëshortes së tij në Elbasan, pasi ai vijonte të qëllonte drejt tyre, duke mospranuar negociata.Ndërkohë, policia ka nisur një hetim mbi ish-gruan e Zhidrut, dhe kjo mësohet se është edhe arsyeja e reagimit të ashpër nga ana e saj.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago