Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Adelina Ismaili i ka befasuar të gjithë me lajmin e fundit se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri televiziv si moderatore.

Adelina Ismaili

Artistja ka zbuluar se si do të quhet programi që do të drejtojë, i cili do nisë transmetimin në datë 10 tetor, ditën e shtunë në kanalin 10.

“Tetë a tetë me Adelinën” quhet formati që pritet ta sjellë Adelinën edhe më pranë ndjekësve të saj, por kësaj here si moderatore.

Ismaili nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër rreth këtij projekti, megjithatë me siguri fansat po e presin me padurim rikthimin e saj në ekran.

Kujtojmë se Adelina ka sjellë gjatë gjithë karrierës së saj një sërë projektesh muzikore, që sot mbeten hite të cilat dëgjohen me shumë kënaqësi nga të gjithë artdashësit.

Adelina Ismajli rikthehet në ekran por kësaj radhe shumë ndryshe

Kujt i kërkon falje Adelina Ismaili dhe a po i futet politikës në 2020? - GazetaBlic

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here