Ju kujtohet koloneli i “hekurt” që arrestoi bosat e krimit?! Mësoni ç’i ka ndodhur sot me policinë

0
588

This post has already been read 159 times!

E mbani mend ish-drejtorin e Policisë së Elbasanit Edmond Kosenin?! Sot emri i tij është rikthyer në vëmendjen e publikut.

Uniformat blu i kanë sekuestruar makinën e blinduar. Aksioni për sekuestrimin e automjetit të Kosenit është bërë në Peqin nga forcat operacionale.

Vetë Koseni është shoqëruar nga policia dhe më pas është lënë i lirë.

Kush është Edmond Koseni? Ai njihet si komisari i Peqinit të vitit 1997, i vetmi vend ku nuk u shpërthyen depot e ar.m.ëve. Ai arr.estoi Nehat Kullën e Tan Kateshin emra të famshëm të botës së krimit, në Shqipërinë e 18 viteve më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here