Jul Deda sulmon Blushin, o intrigant, e shkaterrove topin ngele me portale

0
190

This post has already been read 23 times!

AKTORI I HUMORIT, JULIAN DEDA KA SHKRUAR ME TONE MJAFT TË FORTA, KUNDËR DREJTORIT TË TOP CHANNEL, BEN BLUSHIT, PASI KY I FUNDIT NË NJË SHKRIM THOTË SE TV KLAN DHE KLANIFORNIA PASKAN RËNË NË AUDIENCE.

Në një postim në rrjetet sociale, Julian Deda shkruan se ka qënë pjesë e Topit dhe Portokallisë, në vitet e tyre të arta. Ndërsa tashmë, sipas tij, Topi po shkatërrohet nga Ben Blushi.

Ndër të tjera, Deda shkruan se arsyeja se pse ajo media u shkatërrua tërësisht, është se Blushi nuk e ka qejf punën, por vetëm intrigat.

“Drejtuar Benit që (nuk) ecën vetë…!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here