Dje në Për’puthen Juli mori mikrofonin të fliste, por u ndërpre nga Arjan Konomi. Videoja e këtij momenti është publikuar në faqen zyrtare të Për’puthen, ku ka rënë në sy një koment nga konkurrenti.“Ma lanë mikrofonin në dorë. Do kujtohem dhe unë për një muaj si ca e ca”, ka shkruar Juli.
Ai ka ironizuar Sindin, e cila pak ditë më parë u revo ltua keq për deklarata të bëra në puntata të hershme. “Pas një muaji u kujtove?”, ishin komentet e shumta për konkurrenten dhe pikërisht këtu është kapur dhe Juli për ta thumbuar. /lajmeflesh

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here