Juli i tha dukesh si vaji i Borshit/ Olti Curri tallet keq me Sindin: Vaj misri, se vaji i Borshit…

0
15

Komenti që Juli i bëri Sindit në “Përputhen” ka shkaktuar debat në rrjete sociale e sidomos reagimi i konkurrentes, e cila u shpreh se ndjehet e bullizuar. “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër”, i tha Juli Sindit.

Këtë debat e ka komentuar sot edhe opinionisti Olti Curri, duke bërë disa postime për Sindin. Në postimin e parë Sindi dëgjohet duke i thënë Julit se “duhet të dalë nga skena”. “Alo quhet studio, jooo skenë. Vajzën e kanë gënjyer dhe i kanë thënë që emisioni bëhet te Teatri Operas dhe Baletit?”, shkruan Olti.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here