Ka bërë të mira shumë për shqiptarët u ka dhënë shtëpi dhe para/ Arbër Hajdari tregon vajzën me të cilën ka rënë në dashuri

Në puntatën e parë të ‘Shiko Kush Luan’ sezoni i katërt pati një risi. Siç u premtua edhe më parë nga autorja dhe moderatorja e programit, Luana Vjollca këtë sezon do të ketë shumë lojëra të reja.

Ekskluzive/ Arbër Hajdari zbulon emrin e vajzës që i ka “rrëmbyer” zemrën në “Shiko Kush LUAN”! - Top Channel

Një nga lojërat ishte dhe “Loja ime”, një lojë që sugjerohej nga publiku me anë të komenteve në instagramin e Shiko Kush Luan.

Në këtë lojë, njëra prej komentueseve, kishte kërkuar që secili nga të ftuarit të thoshte emrin e partnerit apo partneres ose të hante një spec djegës.

Ndër personat që pranoi të tregonte emrin e partneres dhe mos pranonte të hante specin djegës ishte Arbër Hajdari. Dihej nga më parë se Hajdari ishte në një lidhje dashurie,por na zbuloi ekskluzivisht emrin e vajzës që ka rrëmbyer zemrën e tij në “Shiko Kush LUAN”.

Arbër Hajdari: 'Fundjavë ndryshe' do restaurojë 500 shtëpitë e para

Arbër Hajdari prezanton për herë të parë partneren

/RDA News