Ka dy gra dhe 8 fëmijë, flet burri shqiptar: Ja si e mora gruan e dytë shkova te shtëpia e saj dhe…

0
24

This post has already been read 12 times!

Në emisionin “ Shqipëria Live” janë të ftuar Iljasi së bashku me dy gratë e tij.

Prej 13 vitesh Iljasi jeton me by bashkëshorte dhe ka rrëfyer momentin sesi ka shkuar me gruan e tij të parë për t’i kërkuar dorën gruas së dytë.

“ Kam shkuar së bashku me Anifen për t’i kërkuar dorën tek prindërit e saj, Manushaqes”, u shpreh Iljasi.

Gjithashtu për këtë moment ka folur edhe Manushaqja dhe sesi e kanë pritur prindërit e saj faktin që burr i saj i ardhshëm kishte edhe një grua tjetër.

“ Kur ka ardh Anifja me iljasin në shtëpinë time tek prindërit e mi, i pritën shumë mirë. Prindërit e kishin të vështirë në fillim, por më pas e pranuan pasi unë rashë në dashuri me Iljasin dhe e mora”, tha Manushaqja

Gjithashtu Manushaqja ka theksuar se e ka pranuar fatin e saj dhe se është e lumtur me bashkëshortin e saj dhe me Anifen.

Pesë ditë me njërën, pesë me tjetrën”, flet burri me dy gra: Nuk janë  xheloze, i dua të dyja njësoj! - Top Channel

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here