Categories: Uncategorized

Ka nevojë urgjente për ndihmë! Shqiptarë viheni dorën në zemër, ky 2 vjeçar ka nevojë për ndihmën tuaj që të jetojë

Dy vjeçari, Gjensur Rifati, ka nevojë për ndihmën tuaj. Kjo pasi ai vuan nga disa sëmundje të rënda për të cilat duhet të holla për shërim, gjë që familja e fëmijës nuk mundet t’i sigurojë.

Vogëlushi vuan nga sëmundjet “Or al cle fts ose Orof acial clefts ”, “H ernie Abdo minale”si dhe “Konstipacioni”.

Familja e fëmijës kërkon të holla për t’i ndihmuar për shërim. Nëse dëshironi t’i ndihmoni këtu keni të dhënat:

Të dhënat bankare: BPB: Xhevat Rifati
Numri i xhirollogarise: XK05-1300003600636984
Numrat kontaktues: 044 617 517, 044 271 585

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago