Ka një jetë në Amerikë, po këngëtarja e njohur në gjithë botën se harron që është shqiptare: Hedh valle nën tingujt e çiftelisë

0
31

This post has already been read 20 times!

Artistja shqiptare Bebe Rexha njihet për videot e saj të bujshme duke kujtuar vendlindjen, pasi është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë së fundmi një video duke kërcyer me tezen e saj këngën “Say my name” të përshtatur me çifteli. Bebe ia ka hedhur valles, duke sjellë një version krejt tjetër të këngës së saj të famshme.

Këngëtarja e famshme është një fanse e gatimit, ku në shumë raste ajo është shfaqur duke gatuar ushqime shqiptare siç është gjella me qepë dhe domate.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here