Ka tradhtuar gruan?! Ermal Fejzullahu poston foton dhe shkruan: Jam me të dashurën!

0
26

This post has already been read 19 times!

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë të martuar prej disa vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve. Çifti publikojnë shpesh foto me njëri-tjetrin dhe fëmijën në rrjetet sociale dhe duken shumë të lumtur e të dashuruar.

Së fundmi, këngëtari ka “tr adhtuar” bashkëshorten e tij dhe u prezantoi ndjekësve të dashurën e re.

Ai publikoi në Instagram një foto ku shihet përkrah një arushi të madh dhe e shoqëroi me një mbishkrim epik.

“Me të dashurën,”– shkroi Ermal Fejzullahu në foto.

Tradhton bashkëshorten? Ermal Fejzullahu sapo na prezantoi publikisht të dashurën

Ermal Fejzullahu to donate another 100,000 euros to earthquake affected people

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here