Kaprolli filmohet afër Tiranës

0
33

This post has already been read 17 times!

Një kaproll është filmuar diku në malet pranë kryeqytetit.

Video e shkurtër e publikuar në rrjetet sociale, tregon atë që duket të jetë femra e një kaprolli, teksa kërcen në ajër. Personi që e ka filmuar ka vendosur të mos e tregojë vendin e saktë, nga frika se mund të vë në rrezik kaprollin për shkak të gjuetisë së paligjshme.

Në rrjetet sociale, disa prej komentuesve besojnë se është dhi e egër, por me gjasë bëhet fjalë për një kaproll.

Pamjet janë thjesht fantastike, dhe diçka e rrallë për faunën e Tiranës.

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here