Elita Rudi tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pozat me të voglin e saj, Zëri, por dhe momentet e ndryshme në shtëpi me Gjikon.

FOTO/ Shifra e kripur që Elita Rudi shpenzoi vetëm për një bluzë

Moderatorja bukuroshe është në pritje të një vajze. Së fundmi, Elita ka veshur një bluzë të firmës së njohur “Versace”.

Por a e di sa kushton kjo bluzë?

Kushton plotë 760 euro. Rudi nuk ka ngurruar ta tregojë çmimin e saj edhe me një postim në ‘instastory’, duke ngjallur kështu jo pak komente.

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here