Ish-konkurrentja e Për’Puthen Tea Trifoni është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo doli çift nga programi me Andi Shehun, por ishte në një lidhje të vërtetë me Beart Rexhepin. Pas disa muaj lidhje me Beartin, Tea i dha fund romancës ndërsa zbuloi dhe arsyen.


Së fundmi, befasoi me deklaratën e saj teksa pranoi që është tradhtuar.


Gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit në rrjetet sociale, Tea Trifoni u pyet: “Ke tradhtuar ndonjëherë, apo ke tradhtuar?”


Dhe ajo u përgjigj: “Më kanë tradhtuar”, duke mos zbuluar më shumë detaje.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here