Categories: Uncategorized

Keisi i bën të papriturën Stresit, publikon fakte…

Së fundmi reperi i njohur Stresi në një intervistë është shprehur se është ndarë nga Keisi, por ajo vazhdon të mbajë ende mbiemrin e tij dhe është shumë e shtrenjtë për të.

“Aktualisht nuk jam më të. Ajo është shumë e shtrenjtë për mua, përderisa ka mbiemrin tim akoma. Për një rikthim nuk mund të flas. Unë po ec para“, është shprehur Stresi.

Pas kësaj deklarate, Keisi i është kundërpërgjigjur ish-partnerit të saj, duke vërtetuar publikisht se ajo nuk mban më mbiemrin e tij por të prindërve të saj.

Ajo ka postuar foton e ID të punës dhe tregon se mban mbiemrin e famijes Bezhani dhe jo Lushaj.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago